Noico CreativeMENÜ
Animasyon

Fikrin, hayal gücünün, teknik bilginin ve vizyonun sanatı: Animasyon! Animasyon denince akla önce çizgi filmler ve fantastik filmler gelebilir. Bu tabi ki haklı bir düşünce ancak yeni nesil dünyanın yeni nesil alışkanlıklarına hitap edebilmek için de animasyonu kullanabiliyor, hemen her sektörden firma ve oluşuma ihtiyaçlarına yönelik animasyon hazırlayabiliyoruz.

Dikkat Süresi Problemi

Dijital dünyanın günlük yaşamımızdaki egemenliği ve hakimiyeti göz önünde bulundurulduğunda kullanıcıların dikkat sürelerinde oldukça ciddi bir düşüş saptanmıştır. Hızlı yaşamın daha hızlı platformlarında geçirilen vakit düşünüldüğünde bu bilgi şaşırtıcı gelebilir ancak bir kullanıcının bir gün içerisinde aksiyonda bulunduğu içerikleri, sadece görüp geçtiği görsel ve yazılı materyalleri, kısacası etkileşime girdiği bilgi akışını düşününce odaklanma oldukça zor olabiliyor.

Tüm bu bilgiler ışığında kendini ya da markasını anlatmak isteyen kişiler, dijital platformlarda dikkat çekmede problemler yaşayabiliyor. Yakın tarihe kadar neredeyse sadece yazılı materyallerle tanım yapmaya alışık kişilerin en büyük problemi de bu oluyor: ‘’Kısa sürede birçok şeyi anlatabilmek.’’

Kendimi Nasıl Anlatacağım?

Animasyon tabi ki sadece üstte yazılanlar sebebiyle yapılmıyor ancak bir fabrikanız olduğunu ve bu fabrikada spesifik bir ürün ürettiğinizi varsaydığımızda, ister son kullanıcıya hitap ediyor olun, ister business to business çalışıyor olun, bu spesifik ürünü muhatap olduğunuz herkese gerek katalog gerek yazılı ya da teknik çizimler ve materyallerle anlatmak ve aktarmak durumunda kalırsınız. Bu aktarım esnasında eğer etkin bir sunum yapmıyor iseniz aktarım aşamasında muhakkak sıkıntılar yaşarsınız.

Ne var ki dijital platformlarda ve istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz formatlarda, spesifik ürününüzü tüm parça ve işlevleriyle 3D gösterebildiğiniz bir animasyon videosu ile aktarım ve anlaşılma aşamalarını hem daha prestijli atlatırsınız hem de doğrudan işin şartlarını konuşmaya başlar, zaman kaybetmezsiniz.

3D Animasyon haricinde animasyon filmler, çocuklara yönelik filmler, marka maskotları, logo ve kurumsal geçiş animasyonları, canlandırma gibi birçok dalda animasyon üretebiliyoruz. Markanızın karakterine göre proje üretebiliyor, önerilerde bulunuyor hatta sizi diğerlerinden ayıracak kritik noktaları bulup bu noktaları ön plana çıkarıyoruz. Teknik kısmı kusursuz, yaratıcı yönü kuvvetli bir animasyon sizi diğerlerinden farklı kılacak.

İletişim - Form
NoiCo Creative, performans odaklı uzman ekibiyle, hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakiplerine karşı fark yaratmasını ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil, 360 derece dijital ajanstır.
BİZE ULAŞIN
Noico Creative
HakkımızdaNoico CreativeBir Ankara Ajansı
0531 309 3524