Noico CreativeMENÜ
Grafik Tasarım

Hayal gücü, trend takibi, renklerin harmonisi... ‘’Aktüel ve özgün, özgün ve teknik bir sanat dalı: Grafik Tasarım. Günümüzde hemen herkesin bir fikri olan ama işin içine girince çözmesi, çözünce çıkması zor, popüler bir dal grafik tasarım mesleği doğal bir yetenek arayışını beraberinde getiriyor.

Sanat görüsü, program bilgisi ve analitik becerileri kapsayan tasarım, ajansların adeta mikrofonudur. Bir müzik grubu örneği ile anlatmak gerekirse, ritmi veren bateristi ajansın creative yönetimi, melodileri sololaştıran gitaristi sanat yönetimi , enstrümanların ses dengesini ayarlayan kişileri dijital yönetimi olarak düşünürsek tüm bu ortak aklı seslendirenin yani solistin: ortaya çıkan nihai tasarım olduğunu söyleyebiliriz.

Görsel estetiğin insanlık tarihi boyunca sanata, kültürlere ve tabi ki yaşama olan etkisi ve dokunuşu yadsınamaz bir gerçektir. Günümüz dünyasının da dokusunu iyi analiz ettiğimizde görsel estetiğin bugün sadece dokunmadığını, adeta bir iletişim modeli olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebepten sizi ve markanızı anlatacak her rengin, her çizginin ve bu ögelerin diziliminin sizin kendi uydurduğunuz bir dil olduğunu varsayıyoruz. Bu dili hedef kitlenize ne kadar çok, çabuk ama verimli bir şekilde öğretirsek tasarımımız o kadar başarılı oluyor.

Ürettiğimiz her içerik için havada dolaşan düşünceler bulutunu alıp bir çerçeveye oturtmak olarak tanımlayabildiğimiz bu hizmetimizin arka planında meşakkatli ve stratejik bir süreç geçiriyoruz. Bu süreci sırasıyla: tanıma (sizi),dinleme (işinizi),özümseme (markanızı),analiz etme (rakiplerinizi),saptama (doğru renk ve çizgilerinizi),ilham alma (kişinin ya da ekibin motivasyonuna göre değişkenlik gösteren kriterler),orijinalite arayışı ve en son olarak tasarımlaştırma olarak anlatabiliriz. Marka dilinizi acemi ruh ile çalışan profesyoneller keşfetsin, alışılageldik ya da anlaşılmaz tek sözünüz olmasın.

İletişim - Form
NoiCo Creative, performans odaklı uzman ekibiyle, hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakiplerine karşı fark yaratmasını ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil, 360 derece dijital ajanstır.
BİZE ULAŞIN
Noico Creative
HakkımızdaNoico CreativeBir Ankara Ajansı
0531 309 3524