Noico CreativeMENÜ
Prodüksiyon

Bu maddeye kadar okuyarak geldiyseniz, sıraladığımız hizmet başlıklarının temelde bir şey ile başlayacağını bilirsiniz: ‘’prodüksiyon’’. Markanız hangi sektörde olursa olsun, görsel iletişim çağında kullanıcılar, hedef kitleniz, potansiyel müşterileriniz size ait gerçek görselleri görmek isteyecek, gerçek görsellere ya da videolara mutlaka aksiyon gösterecektir.

Genel profilinize, ürün ya da hizmet gruplarınıza bakarak, genel bir renk çarkı ve tarz ızgarası oluşturuyor, sanatçının teknik bilgisi ve bakış açısıyla markanızı her platformda temsil edecek hareketli ve hareketsiz görsellerinizi ortaya çıkarıyoruz.

Ürün, yemek, mekan, model, tematik gibi birçok fotoğraf ve video konseptinde çekim yapıyor, kurgusunu, renk düzenlemelerini ve boyutlandırma çalışmalarını oluşturuyoruz. Unutmayın, fotoğrafları ve videoları çeken yalnızca kameralar değildir, iyi yetişmiş profesyonel bir göz size çok farklı bir bakış açısı geliştirir ve getirir.

İletişim - Form
NoiCo Creative, performans odaklı uzman ekibiyle, hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakiplerine karşı fark yaratmasını ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil, 360 derece dijital ajanstır.
BİZE ULAŞIN
Noico Creative
HakkımızdaNoico CreativeBir Ankara Ajansı
0531 309 3524