Noico CreativeMENÜ
Web Tasarım

Dijitale girişe hoş geldiniz. Bir marka ya da oluşumunuz mu var ? İlk yapmanız gereken internet dünyasında kendinize bir alan kiralamak. Kiraladığınız bu alanı nasıl hayal ediyorsunuz ya da daha önemlisi nasıl ‘’Hayal etmelisiniz?’’.

İnternet sitenizi boş ofisiniz gibi hayal edin. Bu ofiste olması gereken tüm eşyaları ve onların tarzını gözünüzün önüne getirin. Ofiste çalışacak kişileri, iş bölümünü, onların görevlerini düşünün. Departman ayrımınıza göz atın. Ofiste bulunması gereken evrakları, katalogları, faturalandırma için tüm gerekenleri… Kısacası işinizin tamamı için gerekenleri listeleyin. Listeledik mi ? Şimdi hepsini ama hepsini dijital bir platformda yazılaştırmaya, tasarımlaştırmaya, fotoğraflamaya, videolaştırmaya, animasyonlaştırmaya, ikonlaştırmaya çalışın ve tüm bunları yaparken hız faktörünün çok önemli olduğunu unutmayın. Nasıl bir –e ofisiniz oldu ? Karışık mı yoksa kafanızda her şey kesinlikle tam mı ?

Yukarıda sıraladıklarımız ve sorduklarımız internetteki ofisiniz için sadece en başta gerekenlerdi. Bu kadar çok done ile markanıza ve zevkinize hitap edecek ama akıl karıştırmayacak, kullanıcı dostu, mobil-desktop-tablet vb cihazlara uyumlu, SEO destekli, estetik ve günümüze uygun tasarımlar ile kafanızdaki karışıklığı düzenliyor ve organize ediyoruz.

İletişim - Form
NoiCo Creative, performans odaklı uzman ekibiyle, hizmet verdiği müşterilerinin dijital dünyada rakiplerine karşı fark yaratmasını ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmasını amaçlayan yeni nesil, 360 derece dijital ajanstır.
BİZE ULAŞIN
Noico Creative
HakkımızdaNoico CreativeBir Ankara Ajansı
0531 309 3524